fbpx

Szkolenia

Najbliższe szkolenie:

Warsztaty kettlebell hardstyle
KIEDY: 28.03.2021 r., niedziela, godz. 09:00-15:00
GDZIE: Fit&Fizjo Gdańsk, ul. Gospody 19A

Szczegóły:

Hardstyle to system treningowy, który pozwala na szybkie budowanie siły i wytrzymałości, a także jest doskonałym sposobem spalania tłuszczu i budowania mięśni. Hardstyle został stworzony głównie po to, żeby poprawiać wyniki w innych sportach – od sztuk walki, po sporty wytrzymałościowe i drużynowe. Trening kettlebell metodą hardstyle poprawia wytrzymałość, szybkość, zwinność, siłę, mobilność i stabilność.

W trakcie warsztatów dowiesz się:
– jakie są podstawowe ćwiczenia kettlebell,
– jak bezpiecznie i efektywnie trenować z odważnikami kettlebell,
– co to jest oddech siły i jak wykorzystać go w trakcie treningu.

W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną podstawowe techniki według szkoły StrongFirst:
– martwy ciąg,
– swing,
– TGU,
– goblet squat,
– press.

Powyższe ćwiczenia są doskonałą bazą do nauki kolejnych, bardziej zaawansowanych technik z odważnikami kettlebell. Znając te ćwiczenia będziesz w stanie ułożyć pełnowartościowy plan treningowy, poprawiający wytrzymałość oraz siłę, mobilność i stabilność całego ciała.

Ramowy plan warsztatów:
09:00 – 12:00 – wstęp i praktyka
12:00 – 12:15 – przerwa
12:15 – 15:00 praktyka, pytania i odpowiedzi

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe – skrypt z miejscem na notatki oraz certyfikat uczestnictwa. W czasie warsztatu warsztatu dostępna będzie woda, kawa, herbata oraz zdrowe przekąski.

KOSZT: 350 PLN
ZAPISY:  szkolenia@ironacademy.pl

Po szkoleniu można wziąć udział w naszym obozie kettlebell, który odbędzie się 20-23 maja w Perlinie Kaszubskim. Szczegóły dotyczące obozu znajdują się TUTAJ. Dla uczestników szkolenia koszt obozu wynosi 650 zł niezależnie od daty zapisu na obóz. Przy jednoczesnej zapłacie za obóz i szkolenie otrzymasz rabat w wysokości 50 zł.

Wysłanie maila oznacza zarezerwowanie miejsca. O wpisaniu na listę uczestników decyduje wniesienie opłaty za szkolenie. Szczegóły dotyczące płatności wysyłane będą mailem zwrotnym.

Liczba miejsc ograniczona! Kameralna grupa – maksymalnie 6 osób!

UWAGA! To nie jest szkolenie instruktorskie. W trakcie warsztatów nauczysz się jak bezpiecznie i efektywnie wykorzystać kettlebell w treningu, dowiesz się jak przygotować się do egzaminu, ale nie otrzymasz tytułu instruktora. Informacje o kursach instruktorskich znajdziesz tutaj: https://www.strongfirst.com/courses/kettlebell-course/

Paweł Grobelny - SFG1 • trener personalny