fbpx

Obozy

Obóz kettlebell z Iron Academy!

Wyobraź sobie trening z kettlebell wśród śpiewu ptaków, tuż przy lesie, gdzie możesz odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem. Albo majowy poranek zachęcający do ruchu, przebieżki, rozbudzenia się. Wieczorem relaks na macie lub w saunie. Brzmi fajnie, prawda? I tak właśnie będzie podczas pierwszego obozu kettlebell hardstyle z Iron Academy!

Obóz odbędzie się w terminie 20-23 maja 2021. Gościć nas będzie ośrodek Kaszubskie Wzgórze, położny w miejscowości Perlino.

Obóz poprowadzi Paweł Grobelny, instruktor StrongFirst, Flexible Steel, trener personalny, miłośnik ruchu.

Podczas obozu mamy zamiar dobrze się spocić, rozciągać się oraz świetnie się bawić. Każdy dzień będziemy witać porannym rozruchem – do wyboru będzie swobodna przebieżka lub wygibasy na macie. Każdego dnia przewidujemy minimum dwa treningi kettlebell lub flexible steel. Dodatkowo sesje z rolkami BLACKROLL® oraz rozciąganie. W piątkowy wieczór zrobimy małą integrację, a w sobotę wieczór spa – do naszej dyspozycji oprócz sauny, z której będziemy mogli korzystać codziennie, będzie balia z gorącą wodą – idealna na regenerację całego ciała!

Zapisz się na obóz! Wyślij maila na szkolenia@ironacademy.pl

Chcemy, by każdy z Was wyniósł jak najwięcej z naszego obozu, dlatego liczba uczestników będzie mocno ograniczona do maksymalnie 15 osób. Minimalna liczba uczestników, która pozwoli nam na zrealizowanie obozu to 8 osób. Obóz skierowany jest dla osób, znających podstawowe techniki treningu kettlebell hardstyle. Będziemy powtarzać wszystkie techniki, ale nie jest to obóz dla totalnie początkujących. Jeżeli jeszcze przygoda z kettlebell jest jeszcze przed Tobą – nie martw się. 😉 W marcu 2021 planujemy zorganizować szkolenie z podstawowych technik kettlebell hardstyle. Jeżeli chcesz się o nim dowiedzieć, napisz do nas maila: szkolenia@ironacademy.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym obozie?

 • Treningi, a dokładniej 3 dni treningów – nasz plan treningowy obejmuje minimum 6 treningów kettlebell oraz flexible steel, a także poranny rozruch czy wieczorne rolowanie/ rozciąganie dla chętnych!
 • Super kadra w postaci Pawła 😉, instruktora StrongFirst oraz Flexible Steel, który poprowadzi Was przez meandry treningu z kettlebell, da niezły (ale pozytywny!) wycisk i zadba, o to byście ćwiczenia wykonywali w sposób bezpieczny i zgodny z techniką.
 • Rolki marki BLACKROLL® – przez cały czas trwania obozu będziecie mieli do nich dostęp bez limitu czasowego – każdy z Was będzie miał swoją rolkę do dyspozycji.
 • Kameralny ośrodek. Będziemy trenować, mieszkać oraz integrować się w kameralnym ośrodku Kaszubskie Wzgórze, położonym daleko od miejskiego zgiełku, gdzie skupimy się na treningu oraz dobrej zabawie! Do naszej dyspozycji będzie sauna, a w sobotę dodatkowo balia z gorącą wodą. Na czas obozu ośrodek będzie udostępniony tylko i wyłącznie nam.
 • Mała grupa – przygotowaliśmy dla Was maksymalnie 15 miejsc. Nie chcemy tłumów. Chcemy, by każdy z Was wyniósł jak najwięcej z obozu, dlatego mocno ograniczyliśmy liczbę osób.

Kaszubskie Wzgórze – miejsce obozu

Obóz odbędzie się w ośrodku Kaszubskie Wzgórze w Perlinie (około 70 km od Gdańska). Do naszej dyspozycji będą drewniane domki (wybudowane w roku 2020). W każdym domku znajdują się trzy sypialnie (1 lub 2 osobowe), mieszczące łącznie 5-6 osób, łazienka, aneks kuchenny (z lodówką, kuchenką, naczyniami itp.) oraz cześć wspólna. Codziennie będziemy mogli skorzystać z sauny, a w sobotę dodatkowo z balii z gorącą wodą. Wieczorem będziecie mogli wypożyczyć gry planszowe. W domku czekać będzie na Was pościel oraz ręczniki.

Kaszubskie Wzgórze położone jest tuż przy lesie oraz w bliskiej odległości od jeziora Choczewskiego (także zabierzcie stroje kąpielowe 😉). Do białogórskiej nadmorskiej plaży jest kilkanaście kilometrów. W samym Perlinie znajduje się kilka sklepów spożywczych, a 5 minut od ośrodka sklep firmowy mleczarni Śnieżka, który oferuje naprawdę pyszne rarytasy.

kaszuby obóz sportowy kettlebell
Ośrodek Kaszubskie Wzgórze
kaszuby obóz sportowy kettlebell
Ośrodek Kaszubskie Wzgórze

Cena:

Przygotowaliśmy dla Was trzy progi cenowe:

650 zł – płatność do 28 lutego 2021

750 zł – płatność od 1 marca 2021 do 10 maja

850 zł – płatność po 10 maja (od razu całość, bez zaliczki)

Jak zarezerwować miejsce?

Krok 1
Napisz do nas maila: szkolenia@ironacademy.pl. W tytule wpisz Obóz kettlebell maj 2021. W treści maila koniecznie podaj swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania (na te dane wystawimy fakturę VAT) oraz Twój nr telefonu. Jeżeli potrzebujesz fakturę na dane firmy – podaj je.

Jeżeli chcesz zająć pokój z jakąś znajomą osobą – podaj z w mailu jej dane, ułatwi to nam Wasze rozlokowanie.

Krok 2
W ciągu 7 dni od wysłania do nas maila, wpłać zaliczkę w wysokości 200 zł na konto:

38 1020 1752 0000 0002 0254 8535 (Carbon S.C.), tytuł przelewu: Obóz sportowy maj 2021, Imię, Nazwisko

Tylko wpłacenie zaliczki powoduje 100% rezerwację miejsca na obozie. Pozostałą kwotę przelej na w/w numer konta zgodnie z progami cenowymi.

Warunki rezygnacji

Wiemy, że z życiem różnie bywa. Jeżeli z różnych, ważnych dla Was powodów będziecie musieli zrezygnować z udziału w obozie, to przygotowaliśmy następujące opcje:

 • rezygnacja do 28 lutego 2021 – zwrot 100% wpłaconej kwoty,
 • rezygnacja w terminie od 1 marca do 30 kwietnia 2021 – zwrot 50% wpłaconej kwoty (lub bez zwrotu, jeżeli wpłacona była tylko zaliczka),
 • rezygnacja w terminie od 1 do 10 maja 2021 – zwrot 20% wpłaconej kwoty ((lub bez zwrotu, jeżeli wpłacona była tylko zaliczka),
 • rezygnacja po 10 maja – bez zwrotu.

Cena zawiera:

 • treningi kettlebell i flexible steel (minimum 6 treningów),
 • poranny rozruch: bieganie lub rozciąganie,
 • dostęp do odważników kettlebells,
 • dostęp do rolek do automasażu marki BLACKROLL® + zajęcia z rolowania,
 • zakwaterowanie w domkach ośrodka Kaszubskie Wzgórze – 3 noce (zameldowanie w czwartek 20.05 od godziny 13:00, wymeldowanie w niedzielę 23.05 do godziny 15:00) w pokojach 1 lub 2 osobowych,
 • opłatę klimatyczną,
 • grill w piątkowy wieczór (świeży pstrąg w ziołach, warzywa, kiełbaski, pieczywo, dodatki),
 • codzienny dostęp do sauny,
 • wieczór spa w sobotę: sauna & balia z gorącą wodą,
 • skrypt, w którym m.in. będą opisane podstawowe techniki kettlebell hardstyle,
 • dyplom ukończenia obozu,
 • transport sprzętu (kettlebells, rolki itp.),
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 • wyżywienia (poza piątkowym grillem),
 • dojazdu do Kaszubskiego Wzgórza,
 • ubezpieczenia NNW.

W razie jakichkolwiek pytań na temat obozu jesteśmy do Waszej dyspozycji pod mailem: szkolenia@ironacademy.pl.

Paweł Grobelny - SFG1 • trener personalny